Czy marihuana wplywa pozytywnie na zdrowie

Czy marihuana wplywa pozytywnie na zdrowie

Paź 28
Czy marihuana wplywa pozytywnie na zdrowie

Czy to ironia?

Przypadek 1. Idziesz ulicą z przyjacielem. Przed tobą znajduje się potknięcie człowieka na pęknięcie w chodniku. Twój znajomy śmiech na człowieka. Chwilę później, przyjaciel wycieczki na tej samej szczeliny. „Och,” można powiedzieć, że „jest tak ironiczne!” Nie, tak nie jest. To nie jest ironiczny .

Przypadek 2. Później, idziesz do domu i włączyć telewizor. Widzisz news historia polityka coraz wciągane do sądu za kłamstwo pod przysięgą. W tym samym politykiem niedawno oskarżył kolegów polityków bycia kłamliwe. „Och, to ironiczne”, mówisz, śmiejąc się. Nie, to nie jest ironia, albo.

Przypadek 3. Wreszcie, tuż przed pójściem do łóżka, idziesz w domu, wyłączyć światło i narzeka na członków rodziny, którzy opuścili je. Jednak po wyłączeniu Last Light, zdajesz sobie sprawę, że trzeba iść z powrotem po domu w ciemności. Czyniąc tak, to powali cię łydki na krześle. Możesz pocierać łydki i powiedzieć: „To jest tak ironiczne, że wyłączyłem światła i wykonane samodzielnie chodzić w ciemności!” Nie, to nie jest ironiczne albo.

Czy marihuana wplywa pozytywnie na zdrowie

W rzeczywistości jedyną rzeczą ironiczną o tych trzech zdarzeń jest fakt, że uważamy, że były ironiczne!

Co to jest ironia?

Ironią jest kilka rzeczy: sytuacyjne, dramatyczne i werbalne.

Sytuacyjne ironia. Sytuacyjne ironia jest sytuacja lub zdarzenie, które jest inne niż to, co było spodziewać. Na przykład, powiedzmy, że masz zamiar piknik z ukochaną w sobotę po południu. Spakować miły lunch, weź koc do siedzenia i ukryć niektóre kwiaty w koszu. Podczas jazdy odebrać kochanie, jesteś pewien, że dwaj z was będą się świetnie bawić. Jednak zanim się do jej domu, samochód przegrzewa. Nazywasz ją do ciebie, ale jest pod prysznicem i nie słyszeć telefonu. Możesz zostawić wiadomość. Godzinę później, zastanawiając się, gdzie jesteś, ona sprawdza jej wiadomości, zdaje sobie sprawę, co się stało, a wkrótce jedzie do ciebie.

– autor artykułu