Podzial na miekkie i twarde narkotyki

Podzial na miekkie i twarde narkotyki

Paź 21
Podzial na miekkie i twarde narkotyki

Hong Kong, międzynarodowe miasto w Azji, jest głównie znany ze swoich błyszczących wieżowców i wspaniałych sklepów i lokali rozrywkowych możliwości, ale mniej niż kilka odwiedzającym podjąć przeszkadza rzeczywiście odkryć mniej touristy rogi terytorium, takich jak jej dziewiczych plaż, tradycyjnych wiosek i ścieżek dydaktycznych ,

Ten artykuł będzie można dostać się do pięciu ukrytych skarbów nie spodziewałby się znaleźć w Hong Kongu.

Żywe miasteczko Shek O, na południowo-wschodnim narożniku Hong Kong Island, wyróżnia się kolorowymi domami i wąskimi sprzymierzeńców, tak samo jak z pięknej plaży i pięknych tras, które go otaczają.

Smoczy Powrót Trail, tuż nad Shek O, została opisana przez Time Magazine jako „najlepszego szlaku miejskiego Azji” i jest rzeczywiście jednym z najpiękniejszych wycieczek plenerowych tego terytorium.

Mała rock-zasypane wyspa Tai Tau Chau, na końcu wsi, i piaszczyste zatoczki szek O są również warte wysiłku najbliższych całą drogę tutaj, nie wspominając w pobliżu kurs ppoż kraków Big Wave Bay (Tai Długi Wan), który jest jednym z najlepszych miejsc na „wyspie” złapać fale.

Jeśli chodzi o jedzenie to dotyczy, Shining Kamień i szek O Chiński Thai Restaurant są zarówno fantastyczne.

Otoczonego murami wioski ludu Hakka, całej Nowych Terytoriach, są były „wielkie pięć klanów” wykorzystywane do mieszkają setki lat temu, zanim Brytyjczycy przyszedł i okazało Hong Kong do kwitnącej metropolii. Niektóre z tych wsi są wciąż zachowując swój dawny charakter czasowy i są warte odwiedzenia: 17th Century Kat Hing Wai, w pobliżu stacji KCR z Kam Sheung droga jest bardzo autentyczna jeden (i łatwo dostępne), a więc są Tsang Tai Uk (na skraju Sha Tin Town) i Fanling Wai, nie daleko od dworca kolejowego Fanling.

„Ping Shan Heritage Trail” i „Lung Yeuk Tau Heritage Trail” (który jest znany jako „Lung Ku Tau”), zarówno w Nowych Terytoriach, są najbardziej znane „szlaki dziedzictwa” Hong Kong, przejazdem ściankach wsi, starych świątyń, zabytkowe hale przodków i tradycyjne wąskie uliczki.

– autor artykułu