Narkotyki – ich historia

Narkotyki – ich historia

Sie 20

Narkotyki - ich historia Oba są utrzymywane przez Starożytności i Zabytków Urzędu i są dostatecznie oznakowane, więc nie mogą stracić swój sposób. Co więcej, obie są dość łatwo dostępne i są dość łatwe do chodzenia.

Yuen Yuen Institute, w niewielkiej odległości od nowoczesnego miasta Tauen Wan, jest jedynym obiektem sakralnym w Hong Kongu, która mieści w sobie trzy główne miejscowe religie – buddyzm, taoizm, konfucjanizm i. Głównym draw tutaj jest chiński architektury i krajobrazu, a zwłaszcza główny budynek, który jest repliką słynnego „Temple of Heaven” pagoda (Tian Tan) w Pekinie.

Mai Po Marshes Nature Reserve zajmuje stosunkowo dużą podmokłego w odległym zakątku Hong Kongu, w pobliżu granicy z Chinami, a to raj prawdziwy ornitolog i oferują dziesiątki tysięcy migrujących ptaków, które zatrzymują się tu dwa razy w roku (jesienią i wiosną) w drodze z północy Azji do Australii iz powrotem.

Rezerwa ta nie jest łatwy dostęp, aw rzeczywistości, nie można go odwiedzić, jeśli nie zarezerwować wycieczkę w góry z lokalnym ofice WWF.

Roni Shwartz jest certyfikowanym konsultantem podróży i ekspert do miast Hong Kongu, Makao i Singapurze. Pisze dla http://www.metropolasia.com/~~pobj – Najlepsza Online-przewodnik w podróży, restauracji i życia w Hong Kongu, Makao i Singapurze.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Hong Kong oraz sugerowane trasy do domu zrób to sam wycieczki, rekomendowanych restauracji i klubów nocnych, porad i zaleceń handlowych hotelowych, odwiedzić Hong Kong Przewodnik po Metropolasia.com

– autor artykułu